Jarní sběr papíru a hliníku

23.4.2013 byl opět zorganizován sběr papíru a hliníku. Tentokrát pro sběr muselo nákladní auto přijet třikrát. Tolik bylo sběru.

Celkem bylo odevzdáno 16,41 tun papíru a 150 kg hliníku. Děkujeme všem sběračům a také rodičům, babičkám a dědečkům, kteří papír a hliník přiváželi. Uznání patří také žákům a žákyním devátých tříd, kteří opět, jako na podzim, papír odebírali, vážili a ukládali na místo a na druhý den všechen naházeli na náklaďák.

                                                                                                     (J. Pánková)

Celkový přehled sběru - jaro 2013.xls (66 kB)

 

 

Fotogalerie: Sběr papíru a hliníku

Sběr papíru a hliníku

V pondělí 8.10. se už tradičně konal sběr starého papíru a hliníku. Jako obvykle se organizování ujali deváťáci (s třídními učitelkami p. uč. S. Radkovičovou a J. Pánkovou). S kárkami objížděli vesnici a ke škole sváželi sběrový materiál, vážili a zapisovali papír a hliník, který přiváželi žáci naší školy nebo jejich rodiče a prarodiče. Během tohoto dne se podařilo sesbírat 11 332 kg papíru a skoro 134 kg hliníku (převážně tzv. lehkého). Podrobnější informace o sběru a výsledcích najdete v přílohách. Atmosféru sběru jsem se snažila zachytit na fotografiích.                       (Mgr. J. Pánková)

Nejlepíš sběrači -  hliník.xls (29,5 kB)
Přehled tříd.xls (49 kB)
Nejlepší sběrači - papír.xls (32 kB)
 

Fotogalerie: Sběr papíru a hliníku