Sběr papíru a hliníku - jaro 2016

Sběr - jaro 2016.xlsx - přehled

Na konci školního roku bylo vyhodnocení sběrových aktivit našich dětí,  nejlepší byli odměněni - ať už za sběr papíru, hliníku či léčivých bylin. Malou cenu dostali i ti, kteří se podíleli na sbírání víček od PET lahví. Doufáme, že v třídění odpadu budeme stále lepší a lepší. Přiblížit si atmosféru předávání cen si můžete v následující fotogalerii: https://janapa636.rajce.idnes.cz/Predavani_cen_-_sberove_aktivity/Sběr papíru a hliníku

20. října pořádala naše škola (tradičně pod vedením "deváťků´") sběr starého papíru a hliníku. Jak se jednotlivci a třídy činili, posuďte z přiložené tabulky. Snad se ti, co se na podzim nezapojili, polepší na jaře. Jednak šikovné sběrače čekají zajímavé ceny, za zbytek peněz se kupují potřebné věci do školy (např. nádobí do školní kuchyňky, které se občas rozbije, sportovní potřeby do tělocviku a kroužků apod.)

Sběr - podzim 2015.xlsx


Těsně před Vánocemi proběhlo vyhodnocení. Na nejlepší sběrače se můžete podívat ve fotogalerii. Nejsou tam všichni, bohužel někteří jsou nemocní, ale v přehledu si jejich jména můžete přečíst.