Přehazovaná

08.02.2010 14:24

Dne 21.1.2010 se v Charvatské Nové Vsi,na ZŠ konalo okresní kolo ASPV v přehazované.

Za starší žákyně hrály: Jitka Zrůnová,Katka Miklíková,Míša Domkovičová,Denča Wunshová,Krystina Miklíková,Tereza Tučková, Lucie Malatová,Kamila Přibylová a Lucie Pochylá.

Za mladší žákyně hrály: Monika Peprníčková,Valentina Podškubková,Silva Vlašicová,Martina Fabičovicová,Gábina Kadidlová a Nikola Dolečková.

Žákyně po příjezdu v místní tělocvičně si nastoupily podle družstvech,aby byl zahájen turnaj.Pak se rozcvičily a první zápas starších děvčat byl se ZŠ Slováckou, což byl nádherně vyrovnaný boj, který jsme nakonec vyhrály 2:0.

 Po dalším zapasu hrály se ZŠ Lanžhotem a to bohužel remízovaly 1:1. Pak jsme se přemístily na druhou stranu tělocvičny,kde hrála mladší děvčata. Některé žákyně byly hodně nervózní a dělaly zbytečné chyby,ale i tak to 2:0 vyhrály.Po pár minutách začaly opět hrát starší žákyně proti ZŠ Drnholec, ale ten neměl žádnou šanci proti nám a tak jsme vyhrály 2:0. Nakonec starší holky hrály naposledy se ZŠ Břeclav Slováckou,ale to bohužel už jsme psychicky nezvládly a prohrály jsme 0:2.

Mladší žákyně hrály poslední zápas se ZŠ Břeclav Kupkova a byl to ten nejnapínavější boj, ale nakonec po takovém úsilí vyhrály 2:0. Po skončení všech zápasů všechna družstva nastoupila k vyhlášení výsledků a předání diplomu a medailí.

Starší žákyně skončily na krásném 2.místě a mladší žákyně na krásném 3.místě.

Byla zde příjemná atmosféra,dobré podmínky pro tuto hru a určitě se tu všichni moc bavily.Ale jako vždy měla největší trému p.uč. Dagmar Koštálová.

 

Kamila Přibylová 9.A
Lucie Vetráková 8.A

Fotogalerie: Přehazovaná