Regionální přebor v přehazované

22.01.2011 21:20

 Ve čtvrtek 20.1 2011 se v Charvátské Nové Vsi konalo okresní kolo v přehazované. ZŠ Lednice se samozřejmě zúčastnila, a to se dvěma  družstvy (mladší a starší žákyně).

Základní sestavu v kategorii starších žákyň tvořily:  A. Vyhnálková, M. Domkovičová, K. Miklínová, L. Malatová, M. Peprníčková , K. Horsákova  a T. Tučková .  Po sérii zápasů se ZŠ Kupkovou, Drnholcem  a Lanžhotem,  které všechny skončily stejně, 2:0 pro nás, nastal finálový zápas s Drnholcem, který jsme samozřejmě opět vyhráliy 2:0. Vítězství bylo naše!  Hlavně nechytatelné  smeče  Aničky Vyhnálkové a Míši Domkovičové  se značně zasloužily o vítězství. Samozřejmě, že byl výborný celý tým :-).


Základní sestavu mladších žákyň tvořila děvčata: A. Valášková, D. Zugarová, S. Machalová, K. Vargová, K. Pšurná, T. Pekárková a V. Zoubková. Protože zde byla i nezkušená děvčata ze šestých tříd, byla  tu znát nervozita, ale holky vytrvale bojovaly se všemi týmy a zasloužily se o hezké druhé místo.  Většinou remizovaly  (s Valticemi, Lanžhotem  a se sportovní školou  Břeclav Slováckou), ZŠ  Charvátskou porazily 2:0. Nejlepší smečařky z tohoto týmu byly Káťa Vargová a Karolína Pšurná.

ZŠ Charvátská měla vše pěkně uspořádané a v přátelském prostředí zdejší tělocvičny se hrálo výborně.

                                                                                                              Lucie Vetráková, 9.A

Fotogalerie: Regionální přebor v přehazované